ÜMİT ORMAN’A BÜYÜK SÜRPRİZ

ÜMİT ORMAN’A BÜYÜK SÜRPRİZ

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın kız kardeşi Ümit Orman, 3 aydır yurt dışında tedavisini gördüğü ciddi hastalığı yendikten sonra yakın çevresinin onun için hazırladığı özel akşam yemeğine katıldı.
Bu sene üst üste ikinci lig şampiyonluğuna çok yakın olan ve oynadığı futbol ile göz dolduran Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün başarılı Başkanı Fikret Orman’ın kız kardeşlerinden Ümit Orman geçtiğimiz aylarda ciddi bir hastalık geçirmişti.
Hastalığı yenmek için Tayland’ın Phuket adasına yerleşen Orman, burada 3 ay tedavi görmüştü. Yakın zamanda hastalığı yenen ve Türkiye’ye geri dönen Orman’a yakın çevresi ve ailesi sürpriz bir akşam yemeği hazırladı. Camia’nın sevilen sanatçılarının ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin de katıldığı akşam yemeği Akatlar’da bulunan NO:1903 adlı tesislerde gerçekleşti. Geceye katılanlar siyah-beyaz renklerde giyinmişti. Beşiktaş marşları ve eğlenceli şarkılarla Ümit Orman’a destek ve moral olan yakınları onun için bir pasta da hazırlamıştı.
Beşiktaş Vodafone Arena’nın bir benzerinin yapıldığı pasta gecenin sonuna doğru Ümit Orman’a sürpriz bir karşılamayla verildi.
Pastayı üfleyen Orman, kartal pozunu vermeyi de ihmal etmedi. Gecenin sonunda oldukça mutlu olduğu görünen Ümit Orman tüm sevdiklerine onu yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

O geceden basına yansıyanlar

 

 


ümit orman eğlence

ümit orman eğlence

Author Info

Ümit Orman

No Comments

Post a Comment