Ümit Orman’a sürpriz doğum günü

Ümit Orman’a sürpriz doğum günü

Beşiktaş spor kulübü başkanı Fikret Orman’ın ablası Ümit Orman yeni yaşının mutluluğunu Vodafone Arena’da kalabalık bir davetli topluluğu ile kutladı.

Ümit orman doğum günü

Ümit orman doğum günü

Doğum günü organizasyonunu ünlü doktor Nazan Cihan, Ümit Orman‘a sürpriz olarak hazırladı. Davetliler parti konseptine uygun olarak siyah beyaz şekilde giyindiler. Bir ara Beşiktaş marşının da çalındığı partide oldukça güzel dakikalar yaşandı.

Ümit Orman'a sürpriz doğum günü

Ümit Orman’a sürpriz doğum günü

Partiye katılanlar arasında Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Hakan Özköse, Ümit Orman‘ın kardeşi Kısmet Orman, Arzu Çebi, Selda Sipahioğlu ve Yasemin Orman da vardı.

ümit orman doğum günü

ümit orman doğum günü

Davet yemek menüsü ünlü sağlık yaşam uzmanı Dr. Nazan Cihan tarafından titizlikle hazırlamıştı. Aynı zamanda Nazan Cihan’ın güler yüzlü ve sıcak karşılaması dikkat çekti.

ümit orman doğum günü kutlaması

ümit orman doğum günü kutlaması

Partide Ümit Orman duygu dolu güzel bir konuşma yaptı. Kısa bir süre önce başarılı bir ameliyat geçiren Ümit hanım konuşmasında ‘Allah razı olsun dostlarımdan arkadaşlarımdan. Beni en zor günümde ayağa kaldırdıkları için’ dedi. Kısa sürede sağlığına kavuşup ayaklanan Ümit Orman’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Author Info

Ümit Orman

No Comments

Post a Comment